Wyprzedaż magazynowa | Do 60% zniżki na narty, snowboardy i splitboardy z poprzednich sezonów
Wybierz swoją lokalizację

Dynastar M-Pro 99 W 21/22

Ten produkt jest niedostępny

Ten produkt jest obecnie niedostępny lub został wycofany ze sprzedaży. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby uzyskać alternatywę lub wycenę dostawy.
Do obsługi klienta
Showroom pick code QR

Showroom pick code

Scan with the pick app

Właściwości

Poziom

Początkujący
Nieco zaawansowany
Zaawansowany
Bardzo zaawansowany
Ekspert

Charakter

Soft & Playful
←
•
→
Stiff & Aggressive

Skręty

Short
Medium
Long
Ważne informacje
Sezon 2021-2022
Poziom Zaawansowany, Bardzo zaawansowany, Ekspert
Promień 15m @ 162cm
Taliowanie 127-99-117

W skrócie

Dynastar M-Pro 99 W to szybkie i stabilne uniwersalne narty freeride dla kobiet. Szerokość 99 mm sprawia, że narty te są bardzo wszechstronne. Nowa konstrukcja M-Pro sprawia, że narty są bardzo dynamiczne i mocne. Drewniany rdzeń jest pokryty PU dla dodatkowego tłumienia, a tytanowa płyta jest ukształtowana tak, aby ułatwić skręcanie z mocnym łukiem. Ta narta jest najlepsza na grząskim śniegu i idealna dla kobiet, które kochają prędkość.

Szczegóły

Rocker Camber Small Rise
Narty z rockerem w dziobach, camberem w środkowej części i niewielkim wzniesieniem w tylnej części są bardzo wszechstronne. Narty są łatwe w skręcie, a camber pod stopą zapewnia przyczepność na twardszym śniegu. Taliowanie jest lekko uniesione, ale nie przypomina pełnego rockera. Zapewnia to zrównoważone połączenie łatwego skręcania i carvingu, bez uszczerbku dla stabilności.

Drewniany rdzeń
Rdzeń składa się ze specjalnie dobranych gatunków drewna, które są laminowane w różnych kompozycjach w solidny rdzeń. Daje to projektantom kontrolę nad wszystkimi właściwościami narty.

Titanal
Metal kompozytowy składający się głównie z aluminium, znany ze swojej sztywności skrętnej i trwałości. Dodanie warstwy Titanalu do konstrukcji narty zapewnia stabilność przy prędkości, wytrzymałość i tłumienie drgań.

Konstrukcja ścian bocznych
Warstwa PU, która uszczelnia warstwową konstrukcję narty z boku i zwiększa jej wytrzymałość. Narty z konstrukcją sidewall są ogólnie bardziej stabilne przy prędkości, żywsze i trwalsze.

Rdzeń hybrydowy

Rdzeń hybrydowy z drewna i PU. Drewniany rdzeń zapewnia wytrzymałość i szybkość reakcji, podczas gdy PU zapewnia tłumienie drgań.

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalny tekst.

Specyfikacja techniczna

Freeride 127 99 117
Tip & Tail Rocker
Techniczne

Cechy

  1. Freeride
    Shape

    Freeride

    The shape of a freeride ski is designed for use off the piste. Its wider platform provides more flotation in soft and deep snow, while helping the ski remain stable and controlled in variable snow conditions.

  2. Tip & Tail Rocker
    Profil

    Tip & Tail Rocker

    A Tip & Tail Rocker profile has an earlier-rising tip and tail with camber underfoot. This makes the ski easier to turn and increases versatility in soft and variable snow.

  3. Sztywne
    Flex

    Sztywne

    Flexes less easily and therefore requires more technique and input from the skier. It provides more support, precision and composure at higher speeds and under heavier loads.

  4. Medium
    Radius

    Medium

    With a radius of 15m @ 162cm, this ski offers a good balance between easy turn initiation and stability at speed. It feels predictable in short to medium-length turns and remains stable as the pace increases.

Tabela rozmiarów

ModelM-Pro 99 W
Size154162170178
Tip width(mm)125125126127
Waist width(mm)97979899
Tail width(mm)115115116117
Radius - Sidecut(m)13151820
Weight per ski(g)3200340036003800