Wyprzedaż magazynowa | Do 60% zniżki na narty, snowboardy i splitboardy z poprzednich sezonów
Wybierz swoją lokalizację

Armada Antimatter 88 26/27

2 473,89 zł
2 244,69 zł
+ Darmowy montaż
Dodaj wiązania
Skomponuj zestaw narciarski i skorzystaj z naszych cen zestawów. Informacje dotyczące montażu możesz podać w koszyku lub przesłać później pocztą elektroniczną.
Kijki narciarskie
Dodaj kij narciarski w korzystnej cenie zestawowej z minimum 20% rabatem od regularnej ceny sprzedaży.
Bezpłatna torba na narty Snowcountry
Darmowy pokrowiec na narty przy zakupie tej narty. Do wyczerpania zapasów.
check-circle exclamation-circle dots-circle-horizontal
Showroom pick code QR

Showroom pick code

Scan with the pick app

Właściwości

Poziom

Początkujący
Nieco zaawansowany
Zaawansowany
Bardzo zaawansowany
Ekspert

Charakter

Soft & Playful
←
•
→
Stiff & Aggressive

Skręty

Short
Medium
Long

Grip

Low
←
•
→
High

Warunki śniegowe

Soft
←
•
→
Hard
Ważne informacje
Sezon 2026-2027
Poziom Zaawansowany, Bardzo zaawansowany, Ekspert
Promień 17m @ 168cm
Taliowanie 130-88-111

W skrócie

Armada AntiMatter 88 to sportowe narty all-mountain dla zaawansowanych narciarzy, którzy głównie jeżdżą po trasach, ale nie chcą ograniczać się do tradycyjnych nart frontside. Dzięki połączeniu konstrukcji Speed Metal Titanal i nowoczesnego kształtu, narty oferują dużą przyczepność, stabilność i pewność przy wyższych prędkościach, a jednocześnie pozostają zaskakująco zwinne i żwawe. AntiMatter 88 najlepiej sprawdza się na twardo ubitych trasach i w codziennych warunkach śniegowych, gdzie zachęca do dynamicznych skrętów i aktywnego stylu jazdy. Jeśli zależy Ci na dużym unoszeniu w głębokim śniegu, szersze modele z serii AntiMatter będą lepszym wyborem. Te narty zostały opracowane dla narciarzy, którzy chcą połączyć mocne osiągi na trasie z nowoczesną wszechstronnością all-mountain.

Szczegóły

Narty do tras z tip rockerem

Rdzeń wykonany w 100% z drewna topoli
Rdzeń wykonany w 100% z drewna topoli sprawia, że narta jest stabilna i przewidywalna, a jednocześnie mocna we wszystkich warunkach śniegowych. 

All-mountain Edge 2.1
Mocna stalowa krawędź dopasowana do typu narty. Allmountain 2.1 to termicznie wzmacniana stalowa krawędź o idealnej równowadze między trwałością a wyczuciem narty.

AR100 Sidewall
Boczna ścianka na całej długości, pokrywająca 100% narty, zapewniająca maksymalną sztywność skrętną i trzymanie krawędzi.


 

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalny tekst.

Specyfikacja techniczna

Piste 130 88 111
Tip & Tail Rocker
Techniczne

Cechy

  1. Piste
    Shape

    Piste

    The shape of a piste ski is designed for groomed slopes. Its narrower platform allows quick edge-to-edge transitions and precise turn initiation, with a strong focus on grip and control on firm snow.

  2. Tip & Tail Rocker
    Profil

    Tip & Tail Rocker

    A Tip & Tail Rocker profile has an earlier-rising tip and tail with camber underfoot. This makes the ski easier to turn and increases versatility in soft and variable snow.

  3. Woodcore
    Ski core

    Woodcore

    Provides a natural combination of damping, rebound and support. This gives the ski a predictable and balanced feel in different conditions.

  4. Directional
    Ski outline

    Directional

    Features a longer and generally wider tip than tail, with the sidecut positioned further back. This makes the shape clearly focused on forward skiing and provides more support and direction when entering and exiting a turn.

  5. Full Sidewall
    Side wall

    Full Sidewall

    Uses a vertical sidewall along almost the entire length of the ski. This provides direct power transfer to the steel edges and is commonly used on skis where precision, edge grip and support are important.

  6. Carbon
    Core Tech

    Carbon

    Lightweight carbon reinforcement can add stiffness and a more direct response without adding much weight. This helps the ski remain light while still providing support, although the exact effect depends strongly on the amount and placement of the carbon.

  7. Średnie
    Flex

    Średnie

    Offers a good balance between easy flexing and sufficient support. This keeps the ski accessible at a relaxed pace while providing more stability and control as speed and load increase.

  8. Medium
    Radius

    Medium

    With a radius of 17m @ 168cm, this ski offers a good balance between easy turn initiation and stability at speed. It feels predictable in short to medium-length turns and remains stable as the pace increases.

Tabela rozmiarów

Armada Antimatter 88

Size160168176184
Tip width(mm)128130131132
Waist width(mm)88888888
Tail width(mm)110111112113.4
Radius - Sidecut(m)16.216.717.217.7
Weight per ski(g)1450157516751800