Wyprzedaż magazynowa | Do 60% zniżki na narty, snowboardy i splitboardy z poprzednich sezonów
Wybierz swoją lokalizację

Salomon QST 94 26/27

2 474,11 zł
2 109,74 zł
+ Darmowy montaż
Dodaj wiązania
Skomponuj zestaw narciarski i skorzystaj z naszych cen zestawów. Informacje dotyczące montażu możesz podać w koszyku lub przesłać później pocztą elektroniczną.
Kijki narciarskie
Dodaj kij narciarski w korzystnej cenie zestawowej z minimum 20% rabatem od regularnej ceny sprzedaży.
Bezpłatna torba na narty Snowcountry
Darmowy pokrowiec na narty przy zakupie tej narty. Do wyczerpania zapasów.
check-circle exclamation-circle dots-circle-horizontal
Showroom pick code QR

Showroom pick code

Scan with the pick app

Właściwości

Poziom

Początkujący
Nieco zaawansowany
Zaawansowany
Bardzo zaawansowany
Ekspert

Charakter

Soft & Playful
←
•
→
Stiff & Aggressive

Skręty

Short
Medium
Long

Grip

Low
←
•
→
High

Warunki śniegowe

Soft
←
•
→
Hard
Ważne informacje
Sezon 2026-2027
Poziom Nieco zaawansowany, Zaawansowany, Bardzo zaawansowany
Promień 16m @ 172cm
Taliowanie 133-94-119
Country of origin AT

W skrócie

Salomon QST 94 jest skierowany do narciarzy średniozaawansowanych i zaawansowanych, którzy szukają równowagi między zwrotnością all-mountain a możliwościami freeride. 94 mm w talii i szeroki przód zapewniają pewne trzymanie krawędzi i stabilność na przygotowanych trasach, a jednocześnie wystarczające unoszenie w miękkim śniegu i lekkim puchu. To połączenie czyni go uniwersalną propozycją dla narciarzy, którzy lubią łączyć osiągi na trasie z okazjonalnymi wypadami poza nią.

Szczegóły

Rocker Camber Rocker
Narta łatwo wchodzi w skręty dzięki uniesieniu zarówno dziobu jak i piętki. Dzięki camberowi pod stopą talia narty zapewnia przyczepność na twardszym śniegu. Narty o tym profilu lubią być jeżdżone z bardziej wyśrodkowanej pozycji..

Full Poplar Woodcore
Konstrukcja z pełnym rdzeniem z topoli maksymalizuje dynamikę, stabilność i kontakt narty ze śniegiem przy jednoczesnym tłumieniu drgań.

Cork Damplifier
Wkładka z korka i TPU formowana jako jedna część, umieszczona w profilu rocker w dziobie i piętce. Struktura korkowa skutecznie pochłania drgania, co pomaga zredukować niepożądane drgania i wygładzić uderzenia przy minimalnym wzroście masy. Efektem jest spokojniejsza, bardziej stabilna jazda, szczególnie przy wyższych prędkościach i w zmiennych warunkach śniegowych.

Basalt Fiber 
Od dziobu po piętkę zastosowano połączenie włókien bazaltowych i włókna szklanego. Ta kombinacja włókien zapewnia wyjątkową elastyczność, maksymalizuje osiągi i zapewnia dobrą przyczepność krawędzi na całej długości narty.

Full Sandwich Sidewalls
Pełne boczne ścianki typu sandwich zapewniają stabilność i precyzję, poprawiają osiągi dzięki przyczepności krawędzi i płynnemu kontaktowi narty ze śniegiem.


 

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalny tekst.

Specyfikacja techniczna

All mountain 133 94 119
Tip & Tail Rocker
Techniczne

Cechy

  1. All mountain
    Shape

    All mountain

    The shape of an All Mountain ski is designed for versatile use both on and off the piste. It provides more support in soft and variable snow than a typical piste ski, while remaining agile and precise enough for use on groomed slopes.

  2. Tip & Tail Rocker
    Profil

    Tip & Tail Rocker

    A Tip & Tail Rocker profile has an earlier-rising tip and tail with camber underfoot. This makes the ski easier to turn and increases versatility in soft and variable snow.

  3. Woodcore
    Ski core

    Woodcore

    Provides a natural combination of damping, rebound and support. This gives the ski a predictable and balanced feel in different conditions.

  4. Directional
    Ski outline

    Directional

    Features a longer and generally wider tip than tail, with the sidecut positioned further back. This makes the shape clearly focused on forward skiing and provides more support and direction when entering and exiting a turn.

  5. Full Sidewall
    Side wall

    Full Sidewall

    Uses a vertical sidewall along almost the entire length of the ski. This provides direct power transfer to the steel edges and is commonly used on skis where precision, edge grip and support are important.

  6. Titanal
    Core Tech

    Titanal

    Titanal reinforcement adds damping, torsional stiffness and a more composed feel to the ski. This makes the ski feel more precise and stable at higher speeds and on hard snow, although titanal also adds weight.

  7. Binding Plate
    Core Tech

    Binding Plate

    A reinforcement plate around the binding mounting area. It supports the connection between the ski and binding, distributes forces over a larger area and can provide more direct power transfer underfoot.

  8. Średnie
    Flex

    Średnie

    Offers a good balance between easy flexing and sufficient support. This keeps the ski accessible at a relaxed pace while providing more stability and control as speed and load increase.

  9. Medium
    Radius

    Medium

    With a radius of 16m @ 172cm, this ski offers a good balance between easy turn initiation and stability at speed. It feels predictable in short to medium-length turns and remains stable as the pace increases.

Tabela rozmiarów

Salomon QST 94

Size156164172180188
Tip width(mm)131132133134135
Waist width(mm)9494949494
Tail width(mm)117118119120121
Radius - Sidecut(m)13.514.515.516.517.5
Weight per ski(g)15201600170018101940