Wyprzedaż magazynowa | Do 60% zniżki na narty, snowboardy i splitboardy z poprzednich sezonów
Wybierz swoją lokalizację

Fischer Ranger 102 Ws 23/24

Ten produkt jest niedostępny

Ten produkt jest obecnie niedostępny lub został wycofany ze sprzedaży. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby uzyskać alternatywę lub wycenę dostawy.
Do obsługi klienta
Showroom pick code QR

Showroom pick code

Scan with the pick app

Właściwości

Poziom

Początkujący
Nieco zaawansowany
Zaawansowany
Bardzo zaawansowany
Ekspert

Charakter

Soft & Playful
←
•
→
Stiff & Aggressive

Skręty

Short
Medium
Long
Ważne informacje
Sezon 2023-2024
Poziom Zaawansowany, Bardzo zaawansowany, Ekspert
Promień 18m @ 176cm
Taliowanie 137-102-127

W skrócie

Pełna gama w pełni przemyślanych funkcji sprawia, że Ranger 102 jest użyteczny w każdej sytuacji. Jest to idealny wybór dla freeriderów, którzy lubią latać po ratraku tak samo, jak wykonywać skręty w puchu. Narciarze jeżdżący w głębokim śniegu skorzystają z szerszego rozmiaru, a ta narta zapewnia również płynną jazdę na ratrakach. Doskonała jakość jazdy wynika ze skalibrowanego Flex Cut i wzmocnienia Ti Shaped dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Zwinna, stabilna i łatwa w prowadzeniu narta Ranger 102 jest idealnym partnerem do uprawiania narciarstwa na wielu różnych trasach.

Szczegóły

Rocker Camber Rocker
Narty są łatwe w skręcie dzięki podniesieniu zarówno dziobów, jak i piętek. Ze względu na camber pod stopą, talia narty zapewnia przyczepność na twardszym śniegu. Narty o takim profilu lubią być prowadzone z bardziej wyśrodkowanej pozycji....

Rdzeń drewniany
Rdzeń składa się ze specjalnie wyselekcjonowanych gatunków drewna, które są laminowane w różnych kompozycjach w solidny rdzeń. Daje to projektantom kontrolę nad wszystkimi właściwościami narty.

Shaped TI z Flex-Cut
Warstwa Ti w rdzeniu narty jest ukształtowana zgodnie z potrzebami i przeznaczeniem narty. Nacięcie w warstwie Ti pozwala na dalsze udoskonalenie flexu nart. Ogólnie rzecz biorąc, oznacza to, że szersze narty mają krótszą warstwę Ti i większy flex, co sprawia, że narty są bardziej znoszone i skoczne. Węższe narty mają dłuższą warstwę TI i mniejsze nacięcia, co zapewnia kierunkowy flex i lepsze trzymanie krawędzi.

Konstrukcja ścianek bocznych
Warstwa PU, która uszczelnia warstwową konstrukcję narty z boku i zwiększa jej wytrzymałość. Narty z konstrukcją sidewall są generalnie bardziej stabilne przy prędkości, żywsze i trwalsze.

Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalny tekst.

Specyfikacja techniczna

Freeride 137 102 127
Tip & Tail Rocker
Techniczne

Cechy

  1. Freeride
    Shape

    Freeride

    The shape of a freeride ski is designed for use off the piste. Its wider platform provides more flotation in soft and deep snow, while helping the ski remain stable and controlled in variable snow conditions.

  2. Tip & Tail Rocker
    Profil

    Tip & Tail Rocker

    A Tip & Tail Rocker profile has an earlier-rising tip and tail with camber underfoot. This makes the ski easier to turn and increases versatility in soft and variable snow.

  3. Średnie
    Flex

    Średnie

    Offers a good balance between easy flexing and sufficient support. This keeps the ski accessible at a relaxed pace while providing more stability and control as speed and load increase.

  4. Medium
    Radius

    Medium

    With a radius of 18m @ 176cm, this ski offers a good balance between easy turn initiation and stability at speed. It feels predictable in short to medium-length turns and remains stable as the pace increases.

Tabela rozmiarów

Technical Details Fischer Ranger 102

Size155162169176183190
Tip width(mm)135135136137138139
Waist width(mm)100100101102103104
Tail width(mm)125125126127128129
Radius - Sidecut(m)151617181920
Weight per ski(g)152016501760190020502190